EK Klompjeszeilen 2017

Beste leden,

Op zaterdagmiddag 1 juli organiseren we alweer voor de 9e keer het Elburgs kampioenschap Klompjeszeilen. Aan de jonge leden van de vereniging zou ik zeggen zoek in je kennissenkring iemand die een beetje handig is en sluit deze op in de schuur en laat hem of haar er niet eerder uitkomen voordat er een mooie zeilklomp gemaakt is.
We zeilen ook dit jaar weer in twee klassen, de details kun je in de bijlage vinden. Volwassen mogen natuurlijk ook meedoen, hoe meer deelnemers, hoe beter. Wat is er mooier dan een gracht vol kleurrijke klompjes, dus probeer allemaal te komen.

Ook dit jaar verwachten we weer extra veel klompen omdat basisschool de Wildemaet met een grote delegatie gaat deelnemen.

Als jullie een mogelijkheid zien zou je de Poster EK klompjeszeilen 2017 dan uit willen printen en misschien op jouw school of vereniging willen ophangen.

Vanaf 12:30 inschrijven, het proefzijlen begint om 13:00 en de wedstrijd start om 13:30.

Tot 1 juli.

Groeten,
Bestuur “Ons Belang”

Thema:  Overlay door  Kaira · Visserijvereniging Elburg "Ons Belang"