Excursie en jaarvergadering

Beste leden,

Als bestuur hebben we nog steeds de hoop dat onze geplande excursie op 19 februari door kan gaan. We hebben dit jaar een hele leuke excursie naar Harderwijk gepland die helemaal in het teken staat van de visserij. We starten de excursie op zaterdagmiddag bij de botterstichting van Harderwijk, daar worden we ontvangen met koffie en wat lekkers en dan volgt een rondgang over de werf en de visafslag. Na dit bezoek worden we opgehaald door twee gidsen en maken we een stadswandeling die ook is afgestemd op de visserij. Tenslotte eindigen we bij de palingrokerij van Dries van de Berg waar we de excursie afsluiten met een gebakken visje. Het gaat een mooie middag worden dus hou deze datum vrij. De details volgens nog.

Nog een datum die in de agenda moet. Onder voorbehoud willen we vrijdag 11 maart onze ledenvergadering houden.

Hopelijk tot snel.

Groeten,
het bestuur

Theme: Overlay by Kaira Visserijvereniging Elburg "Ons Belang"