KU12 wint viswedstrijd

Op vrijdagavond 22 mei rond acht uur vertrokken zo’n 10 punters vanaf de visafslag aan de haven om langs de voormalige kustlijn van de Zuiderzee (Veluwemeer en Drontermeer) het hoekwant uit te zetten, net zoals dat vroeger gedaan werd. De volgende morgen, bij zonsopkomst, werden de lijnen weer binnengehaald, werd de vangst in de visafslag gewogen en werd duidelijk wie dit jaar de trofee voor beste puntervisser in ontvangst mocht nemen.

Winnaar viswedstrijd KU12

Johan van Heerde KU12
Dit jaar kwam deze eer de KU12 met schipper Johan van Heerde toe. Omdat Pinksteren al vroeg in het seizoen viel en het water nog relatief koud was, werd er dit jaar maar weinig paling gevangen, in totaal slechts 10 pond.

De uitslag van de viswedstrijd:

 

 

 

Theme: Overlay by Kaira Visserijvereniging Elburg "Ons Belang"